Yükleniyor...
Stucenter.com Site Kullanım Şartları - Stucenter.com web sitesini kullanmadan önce mutlaka aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz. Stucenter.com web sitesini kullanarak aşağıdaki şartları kabul etmiş olduğunuz varsayılmaktadır. - Bu şartlar masaüstü bilgisayarınızdan telefonunuzdan veya uygulamalarımızdan sitemize erişim sağlamanız halinde herhangi bir değişikliğe uğramamaktadır ve bu platformlardan da siteye erişim sağlamanız halinde tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız. - Bu web sitesine erişim burada belirtilen kullanım koşullarına bağlıdır. Belirtilen kullanım şartlarını kabul etmemeniz halinde siteyi hemen terk etmenizi tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi site kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız... - Stucenter.com profesyonel iş şekli olmak şartı ile kişi veya kurumların öğrencilere yurt veya öğrenci evi kiralama, rezervasyon hizmetlerini sunabilecekleri ve bu ürün ve hizmetlerini pazarlayabilecekleri bir platformdur. Stucenter.com kısaca bu tür hizmetler aracılık eden bir kurumdur. Bu nedenle kişi ve kurumların vermiş olduğu hizmetler sonucunda oluşabilecek alıcı veya satıcı mağduriyetlerinden şirketimiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

1-Kullanıcı Uygunluğu Bu web sitesi Stucenter Şahış şirketi tarafından sunulur ve tüzel kişiliğe sahiptir... Stucenter.com yasal olarak bağlayıcılığı bulunan yani reşit sayılan kişilere hizmet vermektedir. Reşit değilseniz sitede bulunan hizmetlerden yararlanmanız söz konusu olmayacaktır.

2-Kullanım Koşulları Kapsamı Belirtilen bu kullanım koşulları Stucenter Şahış şirketi tarafından hizmete açılan bu web sitesinin genel kullanım koşullarının yine Stucenter Şahış şirketine ait bu site için hazırlanan uygulamalar ve yazılımlar için geçerlidir. Stucenter.com içerisinde yer alan diğer hizmetler ayrı bir kullanım sözleşmesine tabi tutulabilmektedir.

3-Değişiklikler Stucenter Şahış şirketi, Stucenter.com'da yapmış olduğu tüm revize işlemlerinde kullanıcılarına bilgi aktarmak zorunda değildir. Sitede yer alan bilgiler, değiştirilebilir, silinebilir veya bu bilgiler ek ilaveler yapılabilir. Stucenter.com'u kullanmaya devam etmeniz halinde yapılan bu değişiklikleri onaylamış olarak kabul edilirsiniz.

4- Stucenter.com Fiyat ve Hizmet Rehberi Tarifesi Stucenter Şahış şirketi sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerindeki fiyat ve hizmet rehberi tarifesini istediği zaman değiştirebilme hakkına serbest piyasa koşulları gereği sahiptir. Almış olduğunuz teklifler ve hizmet tarifelerinde Stucenter.com aracı görevi görmektedir.

5-Gizlilik Bildirisi Stucenter.com'a vermiş olduğunuz kişisel verileriniz asla 3.taraflarla paylaşılmaz. Şunu da belirtelim ürün ve hizmetlerin sunulmuş olduğu menşe ülkelerdeki tüm yasal gizlilik izinlerinin alınmış olduğunu da belirtelim.

6-Lisans ve Mülkiyet Lisans ve fikri mülkiyet haklarının tamamı Stucenter Şahış şirketine aittir. Sitede bulunan temadan ürün içeriklerine varıncaya kadar hiçbir unsur kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve taklit edilemez. Sitede yer alan tüm unsurlar Stucenter Şahış şirketi yazılı izni ve imzası olmadan kesinlikle kullanılamaz. Stucenter Şahış şirketi yazılı izni olmadan kullanılan tarafımıza ait veriler ışığında yasal süreçlerin avukatlarımız tarafından başlatılacağını belirtelim. - Sayfaların içerik altyapısı ve aracılık yapılan çevrimiçi rezervasyon altyapısı Stucenter Şahış şirketi mülkiyetine aittir. Bu hizmet sadece sizin şahsi kullanımınıza tahsis edilmiştir...

7-Uyuşmazlıkların Çözümü İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümüne ........ merkez adliyesi ve icra takip daireleri yetkilidir.

8-Tebligat Kullanıcı, Stucenter.com sitesine üye olurken vermiş olduğu tüm iletişim adreslerinin kendisine ait olduğunu ve aktif olarak kullandığını kabul eder. İletişim adreslerinde yapılan her türlü değişikliğin Stucenter Şahış şirket adresine en geç 5 gün içerisinde yazılı olarak beyan edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde sitede belirtilen adrese yapılan tebligatların kabul edilmiş sayılacağı belirtilmektedir.

9-Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler Stucenter Şahış şirketi sözleşmede değişikli yapma hakkına her daim sahiptir. Kullanıcı sözleşme değişiklik tarihini kendisi takip etmekle mükelleftir. Kullanıcı yapılan değişikliklerden sonra siteyi kullanmaya devam etmesi halinde yapılan tüm değişiklileri kabul etmiş sayılır.

10-Çerezlerin Kabulü Stucenter.com web sitesi kullanım tercihlerini ölçmek amacı ile çerezler kullanır. Stucenter.com kullanıcıdan gelen kişisel verilerin doğruluğunu, güncelliğini ve uygunluğunun garantisini vermemektedir. Sitede yer alan bilgi ve belgelerin eksik veya hatalı olduğunu Stucenter.com web sitesini kullanarak kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan verilerden kaynaklanan hatalardan ve zararlardan asla Stucenter Şahış şirketi sorumlu tutulamaz.

11- Ücretler Sitede bulunan tüm fiyatlamalara KDV dahildir. Belirlenen fiyatlar belli bir zaman diliminde geçerli olacak şekilde de ayarlanabilmektedir. Ücret ödemesi yapıp hizmet iadesi yapılması halinde ücret iadesi kısa bir süre içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.

12-Zorunlu Sağlık ve Seyahat Sigortası Aracılığı Stucenter Şahış şirketi sizlerden zorunlu sağlık ve seyahat sigortası ücret talep etmekte ve bu tür yasal zorunluluğu olan ürün ve hizmetleri sizlerin uğraşmaması amacı ile aracılık etmektedir. Sitemiz aracılığı ile form eşliğinde bu tür hizmetlerin ücretleri talep edilir, kısaca Stucenter.com sizlere seyahat ve sağlık sigortası için çözüm ortaklığı sunar.
 
Copyright © 2018 STUcenter.com™. All rights reserved. TTR BİLİŞİM